Ligita Girskienė

Pasiryžusi dirbti žmonėms

Ištikimai siekiu savo pagrindinio tikslo, kad žmonių renkami politikai nuoširdžiai ir sąžiningai dirbtų žmonėms, o Klaipėda būtų miestas – vertas įsimylėti! Kviečiu susipažinti su pagrindiniais tikslais, kurių sieksime, su darbais, kuriuos įgyvendinsime ir su vertybėmis, kurias atstovaujame su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

 

 

 

Saugus gyventi
Patogus judėti
Perspektyvus dirbti
Patrauklus ilsėtis

 

 

 

 

Siekiančiam mokslo
Kuriančiam meną
Vystančiam verslą
Mylinčiam jūrą

 

 

 

 

Augančiam ir auginančiam
Globojančiam
Sergančiam
Vienišam

 

 

 

 

Sąžininga
Atvira
Kurianti gerovę
Atsakinga

 

 

Mes esame žmonės, kuriems iš tikrųjų rūpi žmonės

Jauna, išsilavinusi, gyvenimo ir darbo patirties, idėjų miestui turinti, komanda. Joje nėra nė vieno ilgamečio kabinetinio valdininko ar politiko, karjeros aukštumų siekusio įtakingų giminaičių ir pažįstamų pagalba. Tai ilgametę darbo patirtį turintys vadovai, medicinos srities darbuotojai, verslininkai, menininkai, mokytojai, inžinieriai, visą gyvenimą dirbę žmonėms.

Rinkdamiesi balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą, būsite tikri, kad Jums atstovaus vertybiškai brandūs, kompetentingi, pagarbą žmogui ir atsakomybę miestui jaučiantys žmonės.

 

 

Algimantas Šniepis

Diplomuotas inžinierius ekonomistas, turintis ilgametę vadovaujamojo darbo patirtį didelėse ir vidutinėse įmonėse. Algimantas gali pasižiaugti sėkminga tarptautinių projektų įgyvendinimo patirtimi, o paskutiniuosius 10 metų buvo atsakingas už veiklos procesus ir kokybės vadybos sistemą, eismo ir transporto saugą bei mokymus vienoje didžiausių Lietuvoje transporto ir logistikos įmonių.

SRITYS: savivaldybės veiklos procesų ir darbo kokybės peržiūra, modernizavimas ir efektyvumo didinimas.

Jurandas Altuchovas

Kineziterapijos klinikos savininkas, diplomuotas kineziterapeutas, turintis sporto ir pedagogikos magistro laipsnį bei daugiau nei 20 metų teikiantis reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas žmonėms. Jurandas aktyviai domisi visuomenės sveikata, ligų prevencija ir fiizinio aktyvumo skatinimu, priklauso sveikatos ir neįgaliųjų reikalų taryboms prie Klaipėdos miesto savivaldybės. Ištikimas kraujo donoras.
Su žmona augina 4 mažamečius vaikus.
SRITYS: Visuomenės sveikata, fizinis aktyvumas ir socialinė gerovė.

Raimondas Tamošauskas

Inžinierius-automatikas. Dirba UAB „NEO Group”. Yra Maistininkų profesinės sąjungos pirmininkas, profsąjungų atstovas Klaipėdos Trišalėje taryboje, darbo ginčų komisijoje prie Klaipėdos valstybinės darbo inspekcijos, Europos profsąjungų konfederacijos kolektyvinių derybų komiteto pakaitinis narys. 2002-2018 m. „Švyturio“ alaus daryklos profesinės sąjungos pirmininkas. 2008 m. aktyviai dalyvavo kuriant Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro profesinę sąjungą,išrinktas organizacijos pirmininku. 2009 m. konsultavo ir padėjo kurtis Vaistinių darbuotojų profesinei sąjungai. 2011 m. aktyviai dalyvavo ginče ginant Klaipėdos „Švyturio“ alaus daryklos darbuotojus. Kvalifikacija ir žinios įgytos mokymuose Lietuvoje, ETUC ir TDO mokymuose Švedijoje, Suomijoje, Belgijoje, Austrijoje, Italijoje.
SRITYS: Darbuotojų teisių atstovavimas.

Aistė Jermolajeva

Verslininkė, sėkmingai vadovaujanti biokuro logistikos paslaugas teikiančiai įmonei. Aistė baigė Didžiojoje Britanijoje Verslo valdymo studijas, Oxford universitete Modernios politikos ir ekonomikos kursus ,taip pat įgijo Viešojo administravimo bakalauro laipsnį Mykolo Romerio universitete ir šiuolaikinės politikos magistro laipsnį Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Aistė yra dirbusi asocijuota konsultante tarptautinėje audito ir mokesčių konsultacijų bendrovėje „Pricewaterhouse Coopers” (Didžiojoje Britanijoje), o jos parašyti straipsniai buvo publikuoti ir pristatyti užsienio konferencijose. Aistė ypatingai domisi energetika ir ateities galimybėmis sumažinti energijos kainas, naudojant tvarius, atsinaujinančius energijos šaltinius.
SRITYS: Verslumas ir jo skatinimas, miesto investicinis patrauklumas, energetika.

Konstantinas Lotiuk

Politikos mokslų daktaras, laipsnį įgijęs Klaipėdos universitete ir mokęsis Umea universitete Švedijoje, kur studijavo aplinkosaugą ir politikos mokslus. Klaipėdos LVŽS skyriaus pirmininkas, nuo 2016 m. einantis Seimo nario Dainiaus Kepenio patarėjo pareigas. Konstantinas yra aktyvus municipalinio būsto visuomenei steigimo palaikytojas ir iniciatorius. Teisė į būstą yra pamatinė žmogaus teisė, todėl valstybė neturi to palikti laisvai „laukinei” rinkai. Lietuva privalo užtikrinti kokybišką ir prieinamą būstą visuomenei taip, kaip tai daroma jau daugybę metų kitose vakarų šalyse.
SRITYS: Jaunų šeimų poreikių atstovavimas ir municipalinis būstas.

Eglė Vaupšaitė

Buvusi profesionali sportininkė – plaukikė, daugybės varžybų nugalėtoja, iki dabar dalyvauja plaukimo varžybose ir maratonuose atviruose vandenyse. Eglė yra įgijusi aukštąjį viešojo valdymo, verslo ir rinkodaros išsilavinimas. Šiuo metu vadovauja sporto daliai Klaipėdos baseine. Yra aktyvi Klaipėdos plaukimo klubo Tarybos narė ir žinoma plaukimo bendruomenėje. 
SRITYS: Sportas ir fizinis visuomenės užimtumas

Dovydas Eiza

Verslininkas, vairavimo mokyklos savininkas ir vairavimo instruktorius. Dovydas įgijęs Transporto inžinerijos bakalauro laipsnį 2015 m. Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, o šiuo metu gilina žinias Įmonių valdymo magistro studijose Kauno technologijos universitete. Dovydas kiekvieną dieną aktyviai dalyvauja Klaipėdos miesto automobilių eisme, todėl puikiai žino problematiškas, avaringas ir pavojingas vietas vairuotojams bei pėstiesiems. Dovydo tikslas – mažinti tokių vietų skaičių mieste ir skatinti darnų judumą.
SRITYS: Miesto kelių infrastruktūra ir saugumas, smulkus verslas

Mantas Macikas

Politologas, 2018 m. įgijęs Politikos mokslų magistro laipsnį Klaipėdos universitete. Šiuo metu yra VDU politikos mokslų doktorantas. Mantas yra laimėjęs Baltijos-Amerikos laisvės fondo stipendiją, atliko stažuotę Vašingtone, Politikos analizės institute, kur buvo atsakingas už ataskaitų apie Baltijos šalis rengimą. Mantas yra strategijos ir mokslo žmogus, todėl jį ypatingai domina Klaipėdos miesto tarptautinio bendradarbiavimo plėtros galimybės ir švietimo sistemos kokybė.
SRITYS: miesto strateginis vystymas, plėtra ir tarptautiniai santykiai.

Lina Papievytė- Krivickienė

KC Žvejų rūmų Bendruomenės namų kultūrinės veiklos specialistė, administruojanti ir organizuojanti veiklas senjorų meno kolektyvams. Lina įgijusi socialinių mokslų, viešojo administravimo magistro laipsnį, laisvai kalba anglų ir prancūzų kalbomis, yra Klaipėdos miesto savivaldybės Senjorų tarybos narė. Lina yra itin aktyvi ir pilietiška, jau ne pirmus metus organizuoja sporto renginius „Sportas vienija mus”, visuomeninius renginius vietos bendruomenėms „Vienas kiemas”, vaikų stovyklas, savanoriauja įvairiuose projektuose ir organizacijose bei daugiau kaip 20 metų šoka tautinius šokius, o paskutiniuosius metus koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje su Tautinių šokių sambūriu „Vėlunga”.
SRITYS: Pagalba socialiai jautrioms grupėms ir integracija.

Gabrielė Bočkutė

Klaipėdos jaunimo atstovė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, farmacijos magistro studijų studentė, aktyvi farmacijos fakulteto tarybų ir komitetų narė, studentų atstovė LSMU universitete, atvykstančių iš Ukrainos studentų mentorė LSMU universitetui, Camelia vardinės stipendijos laureatė.
Gabrielė sako, kad tiesiog myli Klaipėdą, todėl šiuo metu derina studijas Kaune su darbu Klaipėdoje, vaistinėje.
SRITYS: Universitetas, Jaunimo poreikiai, pramogos ir laisvalaikis.

Aivaras Kurskis

Klaipėdos istorijos, paveldo išsaugojimo ir atkūrimo entuziastas, Klaipėdos miestiečių draugijos valdybos narys.VšĮ ,,Prieštiltis” vadas ir VšĮ ,,Memel-Nord” direktorius, daugiau kaip 10 metų savanoriauja Memel-Nord baterijoje, kuri per šį laikotarpį tapo vienu iš populiariausių lankytinų objektų vakarų Lietuvoje. Aivaras dirba UAB ,,Gargždų Geležinkelis” manevrų vadovu bei vis dar gilina žinias Klaipėdos universitete, Karybos istorijos magistro studijose.
SRITYS: Paveldas, kultūra, istorija.

Audrius Stankus

Medicinos darbuotojas, daugiau nei 10 metų dirbantis Respublikinės Klaipėdos ligoninės priėmimo – skubios pagalbos skyriuje, o paskutiniuosius metus ir Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Audrius yra neabejingas bendruomenių problemoms, todėl aktyviai įsitraukia į įvairių visuomeninių organizacijų veiklą bei savanoriauja. Šiuo metu Audrius yra savanoris Raudonojo kryžiaus organizacijoje, Dvasinės pagalbos jaunimui centre, Klaipėdos muzikiniame teatre. Taip pat yra skautų vaikų grupės vadovas ir projekto „Vaikų svajonės” rėmėjas.
SRITIS: Socialinė pagalba, visuomenės sveikata.

Klaudija Jagminaitė- Ščukina

Teisininkė, įgijusi bakalauro kvalifikaciją Mykolo Romerio universitete ir šiuo metu tęsianti administracinės teisės magistro studijas.
Nuo 2019 m. eina Europos parlamento nario Bronio Ropės patarėjos pareigas, todėl aktyviai domisi Europos sąjungos projektų įgyvendinimu ir galimybėmis.
SRITYS: Teisėkūra, Europos sąjungos projektai.

Laimonas Balsys

Verslininkas, turintis Jūrų inžinerijos magistro laipsnį ir daugiau nei 8 metus vystantis nuosavą verslą – miesto inžinerinių tinklų įrengimo ir priežiūros įmonę. Laimonas kasdieną susiduria ir puikiai išmano daugiabučių namų inžinerinių sistemų problemas, domisi miesto inžinerija ir jų modernizavimo sprendimais.
SRITYS: miesto ir pastatų infrastruktūra, tvari ir ekologiška energija.

Romas Karmazinas

Kapitonas, plaukiojantis birių krovinių laivais po visą pasaulį. Laivavedžio karjerą pradėjo 2008 m. vos tik pabaigęs Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą, o 2016 m. tapo kapitonu. Per šį laikotrapį, Romas apiplaukė žemės rutulį du kartus ir aplankė didžiausius pasaulio uostus. Taip pat Romas, kompanijos laivuose, įguloms rengia išgyvenimo jūroje pratybas. Nors šiuo metu dirba užsienio įmonėje, yra aktyvus Lietuvos Kapitonų Asociacijos narys ir neabejingas jūrinės bendruomenės problemoms.
SRITYS: Jūrinio sektorius atgaivinimas ir jo potencialo išnaudojimas.